Графік роботи:

Прийом замовлень: Пн/Пт з 09.00 до 17.00
Видача, відправка: Пн/Пт з 09.00 до 17.00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Устаткування охоронно-пожежних систем безпеки, кабельно-провідникова продукція

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Устаткування охоронно-пожежних систем безпеки, кабельно-провідникова продукція

Ми спеціалізуємося на поставках та продажу якісного обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, контролю доступу, джерел живлення та кабельної продукції.

Чому вигідне якісне обладнання та кабельна продукція?

Запобігти поширенню вогню набагато легше, ніж боротися з ним. Тому так важливо швидко виявити вогнище загоряння та ліквідувати його. Нерідко буває, що люди не відчувають загрози, що насувається, зате на дим і зміну температури реагують спеціальні датчики. В результаті можлива максимально швидка локалізація пожежі. Комплексні заходи у разі пожежі дозволяють уникнути людських жертв, зменшити збитки. Залежно від ситуації застосовуються порошок, газ або вода. Індивідуальний проект готується з урахуванням типу приміщення та його особливостей. Контроль стану об'єкта здійснюється з ліцензованого пульта.

Де ми рекомендуємо встановлювати обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації?

Вона потрібна на об'єктах, рівень ризику яких щодо загоряння високий, середній або низький. Професіонали, які працюють у компанії «КОМЕТА», підготують проект і виконають монтаж і необхідних пристроїв. Ми можемо впоратися із завданням будь-якої складності, а тому ви можете довірити нам безпеку свого житла та бізнесу. Ми надійно захистимо ринки, офісні та торговельно-розважальні центри, промислові об'єкти, включаючи хімічні підприємства, а також склади та логістичні центри.

Як відбувається процес замовлення обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, контролю доступу, джерел живлення та кабельна продукція?

Спочатку телефоном ви домовляєтеся з менеджером компанії «КОМЕТА» про час огляду будівлі. Потім за вказаною адресою виїжджає фахівець. Менеджер озвучує вартість послуг. Складається договір, вибирається день та час для встановлення обладнання. По завершенню робіт, фахівець інструктує вас щодо роботи із системою.

Надається весь комплект документів на пожежні системи:

  • Проект
  • Експертиза
  • Акт приймання систем в експлуатацію

При підключенні здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.