Графік роботи:

Прийом замовлень: Пн/Пт з 09.00 до 17.00
Видача, відправка: Пн/Пт з 09.00 до 17.00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Пожежний інвентар та комплектуючі для пожежних щитів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пожежний інвентар та комплектуючі для пожежних щитів

Пожежний інвентар – це невід'ємний атрибут оснащення будь-якого об'єкта: виробничого чи складського приміщення, торгового залу, офісної будівлі та будь-якого іншого приміщення, в якому працюють або проживають люди. Перелік та необхідна кількість засобів пожежогасіння, а також правила їх розміщення визначаються Нормами первинних засобів пожежогасіння складських, громадських та житлових приміщень.

Комплектація пожежного щита розрахована на ліквідацію пожежі на ранньому етапі. У приміщенні можуть бути легко займисті матеріали, і тоді на рахунку кожна хвилина. Відсутність будь-якого інвентарю може спричинити трагедію. Трапляється, коли пожежний щит або стенд зберігає життя людині.

Причини спалаху завжди бувають різними, і передбачити час спалаху неможливо, однак можна передбачити ряд первинних дій, спрямованих на локалізацію та ліквідацію спалаху. Працівникам підприємств не варто чекати на прибуття пожежних команд, а треба починати самостійно діяти, щоб не дати можливості пожежі поширитися. Для результативного ведення боротьби з вогнем, працівникам, які беруть участь у гасінні загоряння, необхідний спеціальний пожежний інвентар, який завжди повинен бути в легкодоступному місці. Таким місцем прийнято вважати пожежний щит, на якому має розташовуватися наступний інвентар:

Пожежний щит, стенд розміщується на території об'єкта, що захищається, і служить місцем зберігання таких первинних засобів пожежогасіння, як: брухт, багор, лопата, конусні відра та ін. Якщо на об'єкті зберігаються тверді горючі речовини, то передбачається, що може виникнути пожежа класу "А". Відповідно, для максимального захисту такого об'єкта на його території встановлюються пожежні щити ЩП-А, де буква "А" означає клас пожежі, з якою здатний впоратися цей щит.

Вогнегасник є найяскравішим і найефективнішим представником засобів первинного пожежогасіння, про який ми згадуємо, коли йдеться про пожежне обладнання та інвентар. У змінених нормах пожежної безпеки йдеться про те, що переносні вогнегасники більше не є обов'язковою частиною комплектації пожежних щитів. Проте, враховуючи високу ефективність цього засобу пожежогасіння, багато хто досі продовжує комплектувати переносними вогнегасниками пожежні щити та стенди. Вогнегасники діляться на кілька видів, кожен із яких може гасити різні класи пожеж. Відповідно, якщо йдеться про захист об'єкта з передбачуваним виникненням пожежі класу "Е", то до складу пожежного щита входить вуглекислотний вогнегасник, т.к. саме він здатний максимально ефективно впоратися із горінням електроустановок під напругою. Якщо мова йде про ймовірну пожежу класу "А", тоді пожежний щит або стенд комплектується порошковим вогнегасником (або двома).

Конусне відро є частиною комплектації стенда або щита. Часто це не одне, а відразу два відра, які необхідні для забору води із зовнішнього джерела, для її подачі до вогнища. Конусна форма вёдер пояснюється декількома причинами: по-перше, таким відром зручно черпати воду, по-друге, гострим основою відра взимку можна зробити по льоду лунку необхідного діаметра, щоб отримати до води вільний доступ, по-третє, відро такої форми малопридатне в побуті , Отже можна не турбуватися про те, що воно стане об'єктом розкрадання. Як і будь-який пожежний інвентар, металеве відро конусної форми забарвлюється у червоний колір, для більшого залучення уваги у разі надзвичайної ситуації (пожежі).

Лом пожежний необхідний для розтину замків у недоступні для гасіння вогню приміщення. Також застосовується для розкриття воріт та інших конструкцій, що перешкоджають гасіння, покрівельних покриттів, решетування та розчищення місць пожежі. Виготовляється з литого прута та може важити 3-5 кг.

Багор пожежний є незамінним інструментом для розтягування матеріалів, що горять. За рахунок своєї довжини, яка становить 2 метри, дозволяє безпечно для людини розчищати місце пожежі, розбирати пічні конструкції, звалювати труби. Придатний для аналізу покрівельного покриття, цегляних і дерев'яних стін, перегородок. Виготовляється їх шматок цільної металевої труби. Може бути розбірним на 2-3 частини. Має масу до 10 кг.

Лопата совкова пожежна є ідеальним інструментом для набору піску або сипучого ґрунту, щебеню з метою гасіння вогню. Входить до стандартного набору інвентарю пожежних щитів та стендів. Часто можна побачити у комплекті з ящиком для піску. У тому числі придатна для роботи зі снігом та розчищення місць пожежі. Живець виконаний з пофарбованого в червоний колір дерева. Має масу близько 2-3 кілограмів.

Лопата штикова пожежна призначена для викопування траншів для формування протипожежних лісових смуг. Може використовуватися для подачі вогнегасного сипучого матеріалу і руйнування елементів конструкцій, що тліють. Живець фарбується в червоний колір і виконаний з дерева.

Сокира пожежна - це незамінний інструмент, що входить до складу пожежних щитів і стендів, який використовується для розрубування та розбирання дерев'яних конструкцій будівель, що горять. Живець виконаний з деревини і пофарбований в яскраво-червоний колір для більшої помітності. Може виконувати з гумовою ручкою (діелектричний), для роботи з пожежами категорії "Е", щоб виключити ураження електричним струмом. Може застосовуватися для відкриття люків колодязів, колекторів, гідрантів.

Крюк для відкривання люків знаходить своє застосування для розкриття кришок люків колодязів та колекторів будь-якої складності. Плоска основа гака дозволяє йому протиснутися у вузьку щілину між кришкою люка та горловиною. Має лите виконання із металевого прута.

Місткість для води (бочка на 200 літрів) можна побачити серед пожежного інвентарю до щита ЩП-А, призначенням якого є боротьба із пожежею класу "А". Має металеве виконання та пофарбована в червоний колір, як і більшість інвентарю, що входить до складу пожежних щитів та стендів. Бочка може наповнюватися водою із відкритих джерел (став, озеро...) або з водопроводу.

Протипожежне полотно (кошма) застосовується для локалізації вогнища пожежі шляхом його накриття, що призводить до перекриття повітря, необхідного для підтримки вогню. Також може застосовуватися як термостійка накидка під час евакуації або проведення робіт з ліквідації вогню. Може мати різні розміри та опірність різним температурам. Відомі моделі з температурним режимом до 300°C, 600°C, 1000°C.

Ящик для піску може встановлюватися на об'єктах, що захищаються як окремо, так і у складі пожежних щитів. Є невід'ємною частиною пожежних стендів. Служить для зберігання сухого піску для ліквідації горіння або легкозаймистої рідини. Ящик може бути об'ємом від 0,1 м3 до 1,0 м3. Кількість ящиків для піску та їх обсяг залежить від площі об'єкта, що захищається, і його категорії пожежної та вибухопожежної небезпеки. Ящики, що щільно закриваються, мають металеве виконання з тонколистової сталі і пофарбовані в червоний колір. Щоб пісок, що знаходиться в ємності, не відволожувався і не злежувався в грудки, дно ящика не стикається з поверхнею землі/підлоги, спираючись на спеціальні ніжки. Відповідальна особа повинна систематично перевіряти якість піску, що зберігається у ящику.

Діелектричні ножиці, рукавички, боти, килимок потрібні для роботи з проводами, що проводять електричний струм. Щоб при обрізанні проводів не отримати удар електричним струмом, рукоять ножиць обгумована спеціальним діелектричним складом (сплав гуми). Діелектричні ножиці є частиною інвентарю пожежного щита ЩП-Е, призначенням якого є боротьба з пожежею класу "Е" або веденням робіт з електроустановками та приладами, при роботі з якими є ризик отримання удару електричним струмом. Перед виконанням потенційно небезпечної роботи з електричним струмом фахівець повинен надіти діелектричні боти, діелектричні рукавички та стати на діелектричний килимок. При цьому необхідно користуватися діелектричним інструментом. Робота в ел. щитових, з різними силовими установками, наказує суворо дотримуватися правил безпеки, щоб унеможливити ризик ураження ел. струмом.

Візок, насос ручний, пожежний рукав, протипожежна завіса – комплектуючі для пересувного щита (ЩПП). Усі інструменти сертифіковані. У нашому магазині представлено лише якісне, надійне пожежне обладнання.

Весь пожежний інвентар, разом із самим пожежним щитом, мають бути пофарбовані у червоний колір фарбою, стійкою до високих температур. Місцезнаходження пожежного щита має бути добре відоме кожному працівнику, і має бути забезпечений вільний доступ до інвентарю.

Характеристика пожежного інвентарю

Металевий брухт виготовляється із сталевого прута діаметром не менше 30 мм. З одного боку, брухт повинен мати закруглення, щоб можна було взяти його рукою. Обидва кінці брухту мають бути загостреними.

Пожежна сокира не повинна бути громіздкою, і повинен мати розмір достатнім для ухоплення двома руками, і для засовування сокири за пояс.

Металевий багор виконується із сталевого прута чи арматури діаметром не менше 20мм. З одного боку, багор повинен мати загострене закруглення, достатнє для розтягування речей, що горять. З іншого боку, багор повинен закінчуватися металевим кільцем, зручним взяття його однією рукою. Довжина багра не може бути меншою за 2 метри.

Пожежне відро виконується у вигляді конуса, щоб його не могли пристосувати для інших цілей. Відро може виконуватися з жерсті, і не обов'язково щоб воно не протікало.

Пісок відноситься до найпоширеніших речовин, які застосовуються для гасіння пожеж, тому його наявність у ящику для піску вважається обов'язковою. Ящик повинен мати таку форму, щоб надати можливість вільно набирати пісок лопатою.

Пожежний щит виконується як у відкритому, так і закритому вигляді. У закритому вигляді на ящику повинні бути дверцята з металевою сіткою.

Інвентар для пожежогасіння повинен розміщуватись суворо за ГОСТом. Для розміщення ручного пожежного інвентарю використовують пожежні щити та стенди відкритого та закритого типу.

Технічні засоби пожежогасіння, такі як стаціонарні пожежні крани і рукави зазвичай розміщуються в пожежних шафах з відсіком для вогнегасника або без нього. Пожежні шафи та закриті стенди повинні бути закриті зовні та опломбовані, щоб уникнути несанкціонованого доступу до обладнання.

Для забезпечення безпеки пожежний інвентар повинен завжди знаходитись у справному технічному стані, на видному місці та у вільному доступі. Крім того, пожежні шафи, стенди та ящики з піском не повинні створювати перешкод під час евакуації.

Дуже важливо підтримувати пожежний інвентар та стаціонарні системи оповіщення та пожежогасіння у справному стані та постійної готовності.

Спалах може статися несподівано, і неналежний стан протипожежного обладнання може призвести до плачевних наслідків.

Щоб уникнути поломок та несправностей пожежного інвентарю, суворо забороняється використовувати засоби пожежогасіння не за призначенням.

Детальний опис кожного найменування можна знайти у картці товару. Там же є кнопка швидкого замовлення або додавання товару в кошик.

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо товару, то телефонуйте: +38 (044) 456 8170 | +38 (050) 338 5260 або залиште заявку на нашому сайті.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.