Фірма «КОМЕТА» працює у сфері пожежного обладнання вже понад тридцять років. За цей час, наша компанія здійснює комплексне постачання пожежного обладнання, обладнання охоронно-пожежних систем та аксесуари для вогнегасників, пожежних щитів та багато чого потрібного для пожежогасіння. За рахунок грамотної цінової політики та хорошого обслуговування компанія швидко завоювала визнання, на ринку яке ставитиметься до пожежної безпеки.

Фірма «КОМЕТА» – це експерт у сфері безпеки!

Наші клієнти отримують:

  • сертифіковану продукцію;
  • кваліфіковані консультації щодо підбору товару та аксесуарів;
  • оперативний зворотний зв'язок;
  • гнучкі умови оплати та доставки товару по Україні.

Категорії товарів

Фірма «КОМЕТА» готова запропонувати повний спектр товарів, пов'язаних із підвищенням пожежної безпеки громадських споруд та будівель, офісних центрів, промислових будівель, об'єктів підвищеної небезпеки.

Ми пропонуємо Вам наступні типи товарів:

Переваги нашої продукції

Безпека. Представлена ​​продукція є безпечною для організму людини, а сам матеріал, з якого виготовлені вироби, не провокує утворення бактерій.

Тривалий термін служби. Вся продукція виготовлена ​​за ГОСТами. Вироби характеризуються зносостійкістю, здатністю зберігати форму при механічному впливі: вигини, стирання, деформація виключені.

Висока якість. Устаткування не виявляє стійкість до впливу кислот, хлоридів та інших речовин.

Наявність сертифікатів. Продукція, запропонована в інтернет-магазині, створена з урахуванням законодавчих норм та вимог. Якість підтверджена сертифікатами, що відповідають міжнародним стандартам.

Нетипові рішення. Доступна послуга з виготовлення деталей нестандартних параметрів на замовлення. Високоточне обладнання добре ріже метал, дозволяючи продавати нетипові рішення.

Чому обирають «КОМЕТА»?

  • Комфортні умови співпраці. Ми завжди готові до діалогу із замовником, надаємо постійну підтримку, не залишаючи невирішених питань.
  • Наша продукція є надійною. Співпраця з перевіреними виробниками та постачальниками – одне з основних правил нашої компанії. На весь товар є супровідна документація.
  • Професійні консультації. Менеджери не просто продають товар, а знають всі його характеристики та консультують з технічних нюансів використання. Забезпечуємо скрупульозний вибір виробів з урахуванням основних параметрів систем.

Перед відправкою товар перевіряється на наявність шлюбу та повноту комплектації. Продукція доставляється Україною компаніями перевізниками.

По Києву та Київській області доставка товару здійснюється за домовленістю з менеджером компанії.

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо товару, то телефонуйте: +38 (044) 456 8170 | +38 (050) 338 5260 або залиште заявку на нашому сайті.

Звертайтесь у «КОМЕТА», Ви точно не пошкодуєте! Чекаємо Вас!