Кількість
|
Вартість
|
||
|
Опис пожежного стенду закритого типу з перекидним ящиком для піску (з комплектацією)
Основне завдання пожежних стендів - це швидкий доступ до засобів протипожежного захисту. Добре помітні, пофарбовані в червоний колір, пожежні стенди легко запам'ятовуються людям, коли вони постійно проходять повз них. Та й взагалі вони зроблені таким чином, щоб привернути увагу людини і відкластися в її пам'яті. І при виникненні пожежі людина легко згадає розташування стенду пожежного та зможе швидко розпочати гасіння пожежі, доки не приїхала пожежна служба. А, як показує практика, саме оперативні дії в перші хвилини займання багато в чому вирішують проблему гасіння. І кожна зайва хвилина зволікання. може стати трагедією.
Стенд пожежний закритого типу з перекидною скринькою для піску (з комплектацією) використовується для зберігання пожежного інвентарю, складається з перекидної скриньки для піску з відкидною кришкою та закріпленого над ящиком пожежного щита. Пожежний щит являє собою короб з листової сталі з двома дверцятами на лицьовій стороні. У комплект поставки входить кошма, багор, лом, лопата, сокира та відро.
Пожежний стенд закритого типу ставиться на неконтрольованих територіях підприємств та громадських закладів. Замикання пожежного щита при цьому служить для запобігання розкрадання або не цільового використання пожежного інвентарю, що зберігається в ньому. Останнє є актуальним і для приміщень виробничого та складського призначення, в які стенд ставиться за відсутності пожежного водопроводу або системи автоматичного пожежогасіння. Також пожежний стенд ставлять на території підприємства, за відсутності зовнішнього пожежного водопроводу або віддалення від придатних для гасіння пожежі вододжерел на відстань понад сто метрів.
Пожежний стенд зазвичай встановлюється:
- у виробничих та складських приміщеннях, не обладнаних внутрішнім протипожежним водопроводом та автоматичними установками пожежогасіння
- на території підприємств (організацій), які не мають зовнішнього протипожежного водопроводу
- при видаленні будівель (споруд) зовнішніх технологічних установок цих підприємств на відстань понад 100 м від зовнішніх пожежних вододжерел