Кількість
|
Вартість
|
||
|
Опис пожежного щита відкритого типу (з комплектацією багор/лом/лопата/сокира/відро 2/кошма)
Незважаючи на розвиток сучасних технологій, найефективнішими засобами гасіння пожеж на ранніх етапах його розвитку, як і сто років тому, залишається такий простий набір засобів, як сокири, ломи, багри, кошми та відра. Якщо додати до цього переліку ручні вогнегасники, ми маємо повний набір інструментів, за допомогою яких можна врятувати цінне майно або людські життя від вогню. Для цього необхідно, щоб вони зберігалися в легкодоступному і добре видимому місці на спеціальному пристрої – пожежний щит.
Пожежний щит відкритого типу – це спеціальне пристосування, яке призначене для зберігання ручних інструментів та первинних засобів пожежогасіння. Конструкційно він є легким металевим каркасом з кріпленнями для інструменту, пофарбованим у червоний колір. Він кріпиться на стіні будівлі або споруди за допомогою шурупів або гвинтів через спеціальні отвори. Крім щитів до розряду протипожежного інвентарю також входять пожежна шафа, ящики та кошики для інструментів та вогнегасників, приставний та навісний пожежний стенд, бочки для води, ящики для піску, а також спеціальні підставки для вогнегасників.
Пожежний щит з комплектацією включає наступні найменування товарів:
- щит з інформаційною биркою;
- конусні відра – 2 шт.;
- лом пожежний – 1 шт.
- багор – 1 шт.
- лопата штикова – 1 шт.
- сокира – 1 шт.
- кошма - 1 шт.
Згідно з правилами протипожежної безпеки України щити повинні бути встановлені в приміщеннях виробничих та складських будівель, які не мають вбудованого водопроводу та системи автоматичного пожежогасіння. Крім цього вони монтуються на території будь-яких будівель, що захищаються за відсутності системи зовнішнього водопостачання, а також при віддаленості споруд на відстань понад сто метрів від джерел зовнішнього водопостачання.
Щити повинні встановлюватися на добре видимих місцях у будівлях, спорудах, а також відкритих майданчиках. Вони не повинні створювати перешкод для вільної евакуації людей із будівлі під час пожежі, відкриття дверей або роботи технологічного обладнання. Керівництво підприємства, а також особи, відповідальні за протипожежну безпеку об'єкта, повинні забезпечити швидке, легке та вільне вилучення інструментів та вогнегасників у разі виникнення вогнища загоряння. Не цільове використання інструментів у господарських потребах категорично заборонено.